08052A2R7CAT2A stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   型號
More 08052A2R7CAT2A AVX CORP
CAP 2.7pF 200V C0G 0805
6400 in stock
More 08052A2R7CAT2A AVX
16000 in stock
More 08052A2R7CAT2A AVX
18000 in stock