06035C471MAT2A stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   型號
More 06035C471MAT2A AVX
REAL OEMXS!!!!
2470 in stock
More 06035C471MAT2A
AVX
10060 in stock
More 06035C471MAT2A AVX
8000 in stock
More 06035C471MAT2A AVX CORPORATION
3892 in stock
More 06035C471MAT2A AVX
NEW IN STOCK
3848 in stock
More 06035C471MAT2A AVX
470PF 50V
3300 in stock
More 06035C471MAT2A AVX
MY STOCK
3804 in stock
More 06035C471MAT2A
3195 in stock