XC68LC040RC25A stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Codice
More XC68LC040RC25A XILINX
125 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More XC68LC040RC25A
536 in stock
More XC68LC040RC25A MOT
7200 in stock
More XC68LC040RC25A
51 in stock
More XC68LC040RC25A MOT
PGA
15 in stock
More XC68LC040RC25A MOT
25 in stock
More XC68LC040RC25A MOTOROLA
PULLS CPGA
53 in stock
More XC68LC040RC25A MOTOROLA
PGA
51 in stock
More XC68LC040RC25A MOT
415 in stock
More XC68LC040RC25A MOT
1800 in stock