XC3064PC84 XC3064PC84 GATES ARRAY PLCC84 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Codice
More XC3064PC84 XILINX
140 in stock
More XC3064PC84 29 XILINX
29 in stock
More XC3064PC84 XILINX
562 in stock
More XC3064PC84 XILTNX
0.01,PLCC
672 in stock
More XC3064PC84
PLCC
50 in stock
More XC3064PC84 XILINX
PLCC
100 in stock
More XC3064PC84 XILINX
84 in stock
More XC3064PC84
444 in stock
More XC3064PC84 XILINX
1598 in stock
Similar Parts of XC3064PC84
XC3064PC8410
2 suppliers
853 in stock
XC3064PC84-100C
16 suppliers
6105 in stock
XC3064PC84-100I
9 suppliers
3462 in stock
XC3064PC84-50C
11 suppliers
5920 in stock
XC3064PC84-6
4 suppliers
4440 in stock
XC3064PC84-7
3 suppliers
396 in stock
XC3064PC8470
3 suppliers
2949 in stock
XC3064PC84-70C
17 suppliers
5511 in stock
XC3064PC84BKI
7 suppliers
469 in stock
XC3064PC84BKJ
6 suppliers
2130 in stock