XC1765ES08I stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Codice
More XC1765ES08I XILINX
70 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More XC1765ES08I XIL
IN STOCK! vpe: 2000/tr/so8
2000 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More XC1765ES08I
vishay
765 in stock
More XC1765ES08I JRC
598 in stock
More XC1765ES08I
IC
18 in stock
More XC1765ES08I JAT
2000 in stock
More XC1765ES08I JAT
146 in stock
More XC1765ES08I JAT
09+
8000 in stock
More XC1765ES08I JAT
50 in stock