X60008DIS8-25 Precision 2.5V FGA¢â Voltage Reference stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Codice
More X60008DIS8-25 XICOR
90 in stock
More X60008DIS8-25 INTERSIL
SOP-8
5000 in stock
More X60008DIS8-25 INTERISL
SOP8
30000 in stock
More X60008DIS825 INTERSIL
392 in stock
More X60008DIS8-25 INTERSIL
1410 in stock
More X60008DIS8-25
21 in stock
More X60008DIS8-25 XICOR
in stock
100 in stock
More X60008DIS8-25 INTERSIL XICOR
504 in stock
Similar Parts of X60008DIS8-25
X60008DIS8-25T1
2 suppliers
13000 in stock