WW12XR360FTL stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Codice
More WW12XR360FTL KAMA
0.0000,1206 WW 0.36 ohm 1% T&R LOW OHMIC
5000 in stock
More WW12XR360FTL WALSIN
WALSIN - WW12XR360FTL
5000 in stock