VK22J012 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Codice
More VK22J012 QUANTUM
2.2GB SCSIWC HDD
53 in stock
More VK22J012
22 in stock
More VK22J012 QUANTUM
2.2 GB , 3.5 " LP 80 PIN SCSI, 7200 RPM
57 in stock