VCS440LS10-R CAP CER 10nF 20% 300V Y5U LS 9.5MM stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Codice
More VCS440LS10-R VISHAY
1730 in stock
More VCS440LS10-R VISHAY
CAP CER 10nF 20% 300V Y5U LS 9.5MM
1000 in stock