VCC1-B3D-2M048 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Codice
More VCC1-B3D-2M048 VECTRON
2.048MHZ XO, 50 PPM, 5X7MM, 3.3V, I-TEMP
238 in stock
More VCC1-B3D-2M048 VECTRON
1619 in stock
More VCC1-B3D-2M048 VECTRON INTERNATIONAL INC
2429 in stock
More VCC1-B3D-2M048 VECTRON
2429 in stock
Similar Parts of VCC1-B3D-2M048
VCC1B3D2M0480
2 suppliers
947 in stock