VC080518C400R stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Codice
More VC080526A580DCB AVX
Stock Europe - ROHS:YES
4000 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More VC080518C400RB AVX
4K REEL
4000 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More VC080518C400RQ AVX
15000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 631-242-7010
More VC080518C400R AVX CORPORATION
400 in stock