TAJC227M010RNJ stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Codice
More TAJC227M010RNJ AVX
100000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More TAJC227M010RNJ AVX
NEW&ORIGINAL
2500 in stock
More TAJC227M010RNJ AVX CERAMICS CORP
114 in stock
More TAJC227M010RNJ AVX
5000 in stock
More TAJC227M010RNJ
More TAJC227M010RNJ
4000 in stock
More TAJC227M010RNJ AVX
220uF/10VC
80000 in stock
More TAJC227M010RNJ AVX
20000 in stock