STP8NA50FI N - CHANNEL ENHANCEMENT MODE FAST POWER MOS TRANSISTOR stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Codice
More STP8NA50FI ST
TO-220
5380 in stock
More STP8NA50FI STM
338849 in stock
More STP8NA50FI
20000 in stock
More STP8NA50FI
ST
More STP8NA50FI S T
TO-
50 in stock
More STP8NA50FI ST
in stock
10000 in stock
More STP8NA50FI ST
CA3
18550 in stock
More STP8NA50FI
420 in stock
More STP8NA50FI
470 in stock