STI17NF25 N-channel 250V - 0.14£¤? - 17A - TO-220/FP - DPAK - I2PAK Lo stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More STI17NF25 ST
TO-220
5000 in stock
More STI17NF25 STM
338849 in stock
More STI17NF25 ST
In stock,PB-FREE,TO 220 MONOC. .
45000 in stock
More STI17NF25 ST
TO-220
10600 in stock
More STI17NF25 ST
TO 220 MONOC. .
5020 in stock
More STI17NF25 ST
4552 in stock