STGW30NC60WD N-CHANNEL 30A - 600V - TO-247 Ultra FAST Switching PowerMESH stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Codice
More STGW30NC60WD STM
Stock Europe - ROHS:YES
60 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More STGW30NC60WD STM
50000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More STGW30NC60WD STM
90000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More STGW30NC60WD STM
FAC-NEW IDAVN1506
855 in stock
More STGW30NC60WD ST
266 in stock
More STGW30NC60WD
600 in stock
More STGW30NC60WD ST MICROELECTRONICS
314 in stock
More STGW30NC60WD STM
510 in stock
More STGW30NC60WD 212 ST MICROELECTRONICS
212 in stock
More STGW30NC60WD ST
30 in stock
More STGW30NC60WD
630 in stock