STB50NH02L N-CHANNEL 24V - 0.011ohm - 50A D©÷PAK STripFET¢â III POWER M stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More STB50NH02L STM
49961 in stock
More STB50NH02L
50000 in stock
More STB50NH02L S T
TO-263
50 in stock
More STB50NH02L ST
30000 in stock
More STB50NH02L
282 in stock
More STB50NH02L ST
TO-263
10600 in stock
More STB50NH02L ST
50000 in stock
More STB50NH02L ST
TO
8000 in stock
Similar Parts of STB50NH02L
STB50NH02LT4
9 suppliers
29180 in stock