STB45NF3LL N-CHANNEL 30V - 0.014ohm - 45A TO-220 - TO220FP - D2PAK STri stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Codice
More STB45NF3LL ST
TO-263
5000 in stock
More STB45NF3LL STM
338843 in stock
More STB45NF3LL
9800 in stock
More STB45NF3LL
TO263
6941 in stock
More STB45NF3LL S T
50 in stock
More STB45NF3LL ST
CA3
200 in stock
More STB45NF3LL ST
30000 in stock
More STB45NF3LL
442 in stock
More STB45NF3LL
5149 in stock
More STB45NF3LL ST
In stock,PB-FREE,D2PAK
45000 in stock
Similar Parts of STB45NF3LL
STB45NF3LLT4
18 suppliers
593930 in stock
STB45NF3LL-TR
11 suppliers
655598 in stock