STB20NM50T4 stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Codice
More STB20NM50T4 STM
629 in stock
More STB20NM50T4 STMICROELECTRONICS ASIA PACIFI
FET-C-N 20A 500V STB20NM50T4
6479 in stock
More STB20NM50T4 ST
1000 in stock
More STB20NM50T4 STMICROELECTRONICS
693 in stock
More STB20NM50T4
50000 in stock
More STB20NM50T4 S T
TO-263
50 in stock
More STB20NM50T4 STM
4000 in stock
More STB20NM50T4 STM
RoHs Compliant
1940 in stock
More STB20NM50T4 ST
OEM 2-5 DAYS
1003 in stock
More STB20NM50T4 ST
POWER MOSFET
6532 in stock