ST330S16P0 stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Codice
More ST330S16P0 IR
OEM AVI 1404JER
755 in stock
More ST330S16P0 IR
Conf OEM EXC-JE
1255 in stock
More ST330S16P0 IR
50 in stock
More ST330S16P0 VISHAY
72 in stock
More ST330S16P0
200 in stock
More ST330S16P0
IR
97500 in stock
More ST330S16P0 VISHAY
1600V 330A Phase Control SCR TO-209AE (TO-118)
56 in stock
More ST330S16P0 VISHAY/SEMICONDUCTORS
Original,TO-118
58230 in stock
More ST330S16P0 IR
module
690 in stock
More ST330S16P0 IR
TO-200AB (E-Puk)
5657 in stock
Similar Parts of ST330S16P0
ST330S16P0L
2 suppliers
560 in stock