SRR1005-331K stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Codice
More SRR1005-331K 7500
2008 in stock
More SRR1005-331K BOURNS
600 in stock
More SRR1005-331K BOURNS
INDUCTOR SERIES:SRR1005; INDUCTANCE:330UH; INDUCTANCE TOLERA
362 in stock