SRR0804-330Y stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Codice
More SRR0804-330Y BOURNS
SMD2
8451 in stock
More SRR0804-330Y 9000
2008 in stock
More SRR0804-330Y BOURNS
53560 in stock
More SRR0804-330Y BOURNS
INDUCTOR SERIES:SRR0804; INDUCTANCE:33UH; INDUCTANCE TOLERAN
999 in stock