SNJ54BCT640J OCTAL BUS TRANSCEIVERS WITH 3-STATE OUTPUTS stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Codice
More SNJ54BCT640J TI
MIL 5962-9075201MRA
54 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More SNJ54BCT640J TI
50 in stock
More SNJ54BCT640J TI
4758 in stock
More SNJ54BCT640J
IC
46 in stock
More SNJ54BCT640J
TI
16800 in stock
More SNJ54BCT640J TI
DIP
56 in stock
More SNJ54BCT640J TI
1000 in stock