SAFC9335MA70NTC stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Codice
More SAFC9335MA70NTC MURATA
10034 in stock
More SAFC9335MA70NTC MURATA
NEW FILTER
10000 in stock
More SAFC933.5MA70N-TC MURATA
SMD
2000 in stock
More SAFC933.5MA70N-TC MURATA
CERAMIC MICROWAVE SAW FILTER 933.5 MHZ
49212.00 in stock
More SAFC9335MA70NTC MURATA
FILTER
720 in stock