RNC55J27R4FR RES.FILM 27.4 ohm 1% 1/8W 25pp stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Codice
More RNC55J27R4FR DAL
27.4 OHM 1%
300 in stock
More RNC55J27R4FR
OEM XS IL
99 in stock
More RNC55J27R4FR VISHAY/DALE
150 in stock
More RNC55J27R4FR VISHAY/DALE
350 in stock