RK73H2ATE60R4F CHIP RES 60.4 OHM 1% 1/10W 0805 PT 8x4MM stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More RK73H2ATE60R4F KOA
3970 in stock
More RK73H2ATE60R4F KOA ELEC
CHIP RES 60.4 OHM 1% 1/10W 0805 PT 8x4MM
2236 in stock
More RK73H2ATE60R4F KOA
RES
4000 in stock