RF15N3R9B500CT stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Codice
More RF15N3R9B500CT KAMA
0.0000,0402 MLCC NPO 3.9 pF +/-0.1pF 50 V T&R RF
10000 in stock
More RF15N3R9B500CT WALSIN
WALSIN - RF15N3R9B500CT
10000 in stock