RF15N2R0B500CT stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More RF15N2R0B500CT KAMA
0.0000,0402 MLCC NPO 2 pF +/-0.1pF 50 V T&R RF
10000 in stock
More RF15N2R0B500CT WALSIN
WALSIN - RF15N2R0B500CT
10000 in stock