RF03N3R3B250CT stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More RF03N3R3B250CT KAMA
0.0000,0201 MLCC NPO 3.3 pF+/-0.1pF 25 V T&R RF
15000 in stock
More RF03N3R3B250CT WALSIN
WALSIN - RF03N3R3B250CT
15000 in stock