RC0805J364 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Codice
More RC0805J364 TAITRON
Chip-R, 360K Ohm, 5%, 0805(2012), RoHS, 7''Reel, 1
40000 in stock
More RC0805J364 TAITRON
Chip-R, 360K Ohm, 5%, 0805(2012), RoHS, 7''''Reel, 1/8W, Thi
15000 in stock