RC0603F82R5 stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More RC0603F82R5 TAITRON
Chip-R, 82.5 Ohm, 1%, 0603(1608), RoHS, 7''Reel, 1
50000 in stock
More RC0603F82R5 TAITRON
Chip-R, 82.5 Ohm, 1%, 0603(1608), RoHS, 7''''Reel, 1/10W, Th
45000 in stock