PR2X-120-KB stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Codice
More PR2X-120-KB RCD
PR2X 12 OHM 10% NON-IND
50 in stock
More PR2X-120-KB RCD
45 in stock