PHMB800A6 IGBT MODULE Single 800A 600V stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Codice
More PHMB800A6 NIEC
OEM EXCESS
284 in stock
More PHMB800A6
12 in stock
More PHMB800A6 NIEC
12 in stock
More PHMB800A6 NIEC
60 in stock