PHB4N60E PowerMOS transistors Avalanche energy rated stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Codice
More PHB4N60E
60 in stock
More PHB4N60E NXP
338852 in stock
More PHB4N60E
9800 in stock
More PHB4N60E PHILIPS
CA3
80800 in stock
More PHB4N60E
343 in stock
More PHB4N60E PHIL
T0-263
10600 in stock
More PHB4N60E PHILIPS
IC STOCK
2357 in stock
More PHB4N60E PH
TO
8000 in stock