P6KE15CATR stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Codice
More P6KE15CA (TR) VISHAY/GS
15V BI-DIR. TRANSIENT SUP. P6KE 15CA
63 in stock
More P6KE15CAT/R EIC
3000 in stock
More P6KE15CATR LTL
3320 in stock
More P6KE15CATR LITTELFUSE
600 W, BIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE, DO-15
50000 in stock