NRS226K16R8 stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Codice
More NRS226K16R8 NEC
*** SMD TANTALUM 22UF 16V 10% CASE B2
2000 in stock
More NRS226K16R8 AVX
1417 in stock
More NRS226K16R8 NEC
Capacitor
100000 in stock
More NRS226K16R8 NEC
20000 in stock
More NRS226K16R8
2000 in stock
More NRS226K16R8 NEC
12000 in stock
More NRS226K16R8 NEC TOKI
1780 in stock
More NRS226K16R8 NEC
60000 in stock
More NRS226K16R8 NEC
18000 in stock