NRC12F40R2TR stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Codice
More NRC12F40R2TR NIC
RES, 40.2 OHM, 1/8W, 1%, SMT
4500 in stock
More NRC12F40R2TR
5000 in stock
More NRC12F40R2TR
9000 in stock
More NRC12F40R2TR NIC
4987.00 in stock
More NRC12F40R2TR NIC
RESISTOR, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.25 W, 1 %, 100 PPM, 40.2
100000 in stock
More NRC12F40R2TR NIC
4686 in stock
Similar Parts of NRC12F40R2TR
NRC12F40R2TRF
2 suppliers
15000 in stock