NRC10F2552TRF stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Codice
More NRC10F2552TRF NIC
RES THICK FILM SMD 0805 1% 25.5K OHM
5000 in stock
More NRC10F2552TRF
20000 in stock
More NRC10F2552TRF NIC
19000 in stock