NRC10F2372TRF stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Codice
More NRC10F2372TRF NIC
RES THICK FILM SMD 0805 1% 23.7K OHM
10000 in stock
More NRC10F2372TRF
5000 in stock
More NRC10F2372TRF NIC
5000 in stock