NRC06F1402TRF stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Codice
More NRC06F1402TRF NIC
res.sm.0603.14.0K.0HM.
22328 in stock
QDT INC.
Address: 1525 W. Alton Ave. Santa Ana, CA, United States 92704
Contact: SALES   DEPT.,  Phone: 310-325-4949 , Fax: sales@qdt-inc.com
More NRC06F1402TRF NIC
RES THICK FILM SMD 0603 1% 14K OHM
5000 in stock
More NRC06F1402TRF NIP
35000 in stock
More NRC06F1402TRF NIC COMPONENTS CORP
20000 in stock
More NRC06F1402TRF NIC COMPONENTS
Y,1 Days after PO confirms
25 in stock
More NRC06F1402TRF
NIC COMPONENTS
437800 in stock
More NRC06F1402TRF NC
OEM 2-5 DAYS
4853 in stock