NRC04F1302TRF stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Codice
More NRC04F1302TRF NIC
RES THICK FILM SMD 0402 1% 13K OHM
9800 in stock
More NRC04F1302TRF
11034 in stock
More NRC04F1302TRF NIC COMPONENTS
Y,1 Days after PO confirms
4437 in stock
More NRC04F1302TRF NIC
9126 in stock
More NRC04F1302TRF
20000 in stock