NK5470R0JA20 stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Codice
More NK5470R0JA20 SFE
470 OHM 5% .5W 100PPM
500 in stock
More NK5470R0JA20 VISHAY
T5. 470U 5% AM500 e3
500 in stock