NIN-FA221JTR stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Codice
More NIN-FA221JTR NIC
INDUCTOR SMT 220UH 1210 5% T/R
2067 in stock
More NIN-FA221JTR NIPP
OUR STOCK
14000 in stock