MCH185A2R2C 2.2pF +/-0.25pF 0603 stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Codice
More MCH185A2R2C ROHM
64000 in stock
More MCH185A2R2C ROHM ELECTRONICS
2.2pF +/-0.25pF 0603
4000 in stock
More MCH185A2R2C ROHM
SB2
20 in stock