LU6000F1 16-Bit Single-Chip Microcomputers (With Built-In Flash Memor stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Codice
More LU6000F1 SHARP
in stock
22 in stock
More LU6000F1 NPC
99+
6000 in stock
More LU6000F1 SHARP
2503 in stock
More LU6000F1 SHARP
QFP
645 in stock
More LU6000F1 LINEAR
msop
1602 in stock
More LU6000F1 AGERE
SSOP
22 in stock