LP2985AIM5-2.8 IC LDO 150MA 2.8V LN SOT23-5 stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Codice
More LP2985AIM5-2.8 TIOL SEMICONDUCTOR CORP
Stock
1000 in stock
CTrends
Address: 27142 Burbank Foothill Ranch, California, United States 92610
Contact: Christian   Fix,  Phone: 949-472-9050 , Fax: 949-454-9252
More LP2985AIM5-2.8 NS
SOT-23-5
3003 in stock
More LP2985AIM52.8 NSC
NEW&ORIGINAL
1000 in stock
More LP2985AIM5-2.8 TIOL S
61 in stock
More LP2985AIM5-2.8 CROSS
0.0000,Cross! 4-5wks or 12-15wks on specials and n
9999 in stock
More LP2985AIM5-2.8 TIOL
877 in stock
More LP2985AIM5-2.8 NSC
NSC - LP2985AIM5-2.8
3000 in stock
More LP2985AIM5-2.8 TIOL
I/C,NEW
2232 in stock
More LP2985AIM5-2.8 NSC
SOT23-5
120 in stock
More LP2985AIM5-2.8
NS
153 in stock
Similar Parts of LP2985AIM5-2.8
LP2985AIM5-2.8/NOPB
30 suppliers
971655 in stock