LP2983IM5-1.2 Micropower 150 mA Voltage Regulator in SOT-23 Package For Ou stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Codice
More LP2983IM5-1.2 NS
SOT23-5
11239 in stock
More LP2983IM5-1.2 NS
SOT23-5?
13146 in stock
More LP2983IM5-1.2 NSC
new and original
600000 in stock
More LP2983IM5-1.2
NS
More LP2983IM5-1.2
15038 in stock
More LP2983IM5-1.2 NS
5205 in stock
More LP2983IM5-1.2 NS
90 in stock
More LP2983IM5-1.2 NATIONAL
SOT-25
6500 in stock
More LP2983IM5-1.2 NS
30000 in stock
More LP2983IM5-1.2 NS
IC MICRPWR REG 150MA 1.2V SOT235
176 in stock
Similar Parts of LP2983IM5-1.2
LP2983IM5-1.2/NOPB
10 suppliers
24513 in stock