LK32161R8KT stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Codice
More LK32161R8K-T TAIYO
INDUCTOR SMT 1.8UH 10% 1206 2K/R
1644 in stock
More LK32161R8KT TAIYO
478 in stock
More LK32161R8K-T TAIYO YUDEN
10000 in stock
More LK3216 1R8K-T TAIYO YUDEN
88000 in stock
More LK32161R8KT TAIYO
20000 in stock