IXTN200N10T stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Codice
More IXTN200N10T IXYS
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More IXTN200N10T
IXYS
51 in stock
More IXTN200N10T IXYS
137 in stock
More IXTN200N10T IXYS
200A/100V/MOS/1U
141 in stock
More IXTN200N10T IXYS
169 in stock
More IXTN200N10T IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXTN200N10T FUJI
MODULE DC
54 in stock
More IXTN200N10T IXYS
HC
269 in stock