IXGC16N60C2 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Codice
More IXGC16N60C2 IXYS
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More IXGC16N60C2
IXYS
465 in stock
More IXGC16N60C2 IXYS
60 in stock
More IXGC16N60C2 IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXGC16N60C2 I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXGC16N60C2 IXYS
Original,TO-220
56567 in stock
More IXGC16N60C2 DIV
11 in stock