IXFX66N50Q2 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Codice
More IXFX66N50Q2 IXYS
OEM AVI 1404JER
320 in stock
More IXFX66N50Q2 IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFX66N50Q2 IXYS
TO-3P
50 in stock
More IXFX66N50Q2 I X Y S
IGBT/Module
50 in stock